Tarihçe

CD Özel Güvenlik Eğitim Merkezi, özel güvenlik eğitimi sektöründe öncü bir kurum olarak 2004 yılında kurulmuş olup, Hasanpaşa / Kadıköy’de bulunan tek şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana, çağımızın özel güvenlik trendlerini ve standartlarını yakalamak, özel güvenlik sektöründeki eğitim ihtiyaçlarını karşılamak ve nitelikli, uzman özel güvenlik personeli yetiştirmek için çalışmaktayız.

Modern ve köklü bir eğitim kurumu olarak, en son teknolojilerle donatılmış eğitim imkanlarımız ile sektörde güvenilir ve disiplinli bir hizmet sunmaktayız. CD Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak, gelecekte de özel güvenlik eğitim sektöründeki öncü konumumuzu korumayı; sektöre değer katan, nitelikli ve yetkin personel yetiştirmeyi hedefliyoruz.


Vizyonumuz

CD Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak vizyonumuz; özel güvenlik sektöründe verdiğimiz eğitim ile fark yaratacak kalitede, nitelikli ve yetkin insan kaynağının yetişmesine öncülük etmek; 5188 sayılı Kanun, Yönetmelik ve Genelge esaslarına katkıda bulunmak; özel güvenlik eğitimine değer katarak sektördeki strateji ve standartları belirlemek; ve özel güvenlik eğitim sektöründe örnek bir eğitim kurumu olmaktır.


Misyonumuz

CD Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak misyonumuz, özel güvenlik sektöründe eğitim standartlarını yükseltmek ve profesyonel özel güvenlik görevlileri yetiştirerek sektöre katkıda bulunmaktır. Kursiyerlerimize çağın gerektirdiği bilgi ve teknoloji ışığında uzman eğiticiler ile en kaliteli eğitimi vermek, kursu başarı ile bitiren kursiyerlerimize iş imkanları sağlamak ve özel güvenlik eğitim sektörünün gelişimine katkıda bulunmak öncelikli hedeflerimizdendir.

İzin Belgelerimiz